Čo potrebujete vedieť

Spolupráca

Onás

Encerti je portál, ktorého cieľom je informovanosť verejnosti o šetrení energiami, novinkách a trendoch v stavebníctve. Našou prioritou sú úsporné riešenia pre rodinné domy, nízkoenergetické stavby, pasívne stavby, návody ako postupovať pri ich výstavbe a rekonštrukcii. Okrem toho prinášame zaujímavé články zo sveta, ktoré sa venujú úspornej výstavbe, energiám, architektúre, technológiám a iným zaujímavým témam.

Keďže je naša stránka neustále dopĺňaná a aktualizovaná o nové trendy a informácie veríme, že si každý nájde čo potrebuje. Na encerti sa prezentujú spoločnosti na základe odporúčaní prípadne našich skúseností. Spoločnosti majú priestor sa prezentovať a vystupovať ako naši spoľahliví partneri s kvalitnými výrobkami prípadne službami pre Vaše stavby.

 

Pridaj PR článok

Každý má možnosť pridať zaujímavý článok či už PR alebo blog.


Služby pre spotrebiteľov

Každého výrobcu prípadne motážnu spoločnosť je možné kontaktovať priamo zo stránky.

V prípade ak nenájdete odpovede na Vaše otázky, neváhajte nás kontaktovať. Ak nájdete produkt alebo informáciu, ktoré Vás zaujali a máte záujem sa podeliť o informácie, dajte nám vedieť a my stránku doplníme.

Ak bude niektorá informácia nesprávna alebo neúplná budeme radi ak nás na to upozorníte.


Služby pre výrobcov a montážne firmy

V prípade, že máte čo ponúknuť konečnému spotrebiteľovi rovnako kvalitou ako aj službami, neváhajte nás kontaktovať, staňte sa súčasťou encerti a prezentujte Vaše výrobky, prípadne sa podeľte o skúsenosti z praxe či už odbornými článkami, detailami alebo inými zaujímavosťami.

Staňte sa súčasťou encerti a pridajte sa k znižovaniu energetickej náročnosti spoločnosti a k zvýšeniu kvality novostavieb.


Chcete s nami spolupracovať?

Kontaktujte nás na encerti@gmail.com prípadne telefonicky 0908 748 041.

 

www.encerti.eu