Čo potrebujete vedieť

Solárna energia = energia zo slnka

Energia zo slnka – zdarma priamo domov

 

Kto dnes investuje do nového vykurovacieho zariadenia, mal by si jeho doplnenie solárnym systémom naplánovať hneď. Takto môžete profitovať z nízkej spotreby tepla a okrem toho sa každý mesiac môžete tešiť aj zo znížených účtov za energie.

Inštaláciou solárnych kolektorov okrem toho signalizujete Vaše ekologicky zodpovedné konanie, a to tým, že emisie CO znižujete trvalo udržateľným spôsobom. Na toto poskytuje  firma Viessmann optimálnu súhru všetkých komponentov a perspektívnej techniky.

Argument, ktorý by sa pri investícii do solárnej techniky nemal podceniť je tiež zvýšenie ceny Vašej nehnuteľnosti.

Na nasledujúcich stranách Vás obšírne poinformujeme o možnostiach, ktoré Vám poskytuje solárna technika od  firmy Viessmann pre energeticky úspornú prípravu teplej vody, podporu vykurovania a výrobu elektrickej energie.

Pri našich viac ako 30 ročných skúsenostiach vo vývoj a výrobe solárnych tepelných zariadení sa pri  firme Viessmann môžete spoľahnúť na perspektívnu techniku a najvyššiu kvalitu.

Nezáleží na tom, či chcete nový kondenzačný vykurovací systém na olej alebo plyn, vykurovací systém na drevo alebo tepelné čerpadlo – všetky zariadenia od  firmy Viessmann sú už od výroby konštrukčne optimalizované pre ich kombinovanie so solárnou technikou.

Nemožno tiež nespomenúť naše fotovoltaické moduly, pomocou ktorých môžete z bezplatnej slnečnej energie vyrábať elektrinu, ktorá Vám bude pri jej odvádzaní do verejnej elektrickej siete Vašim poskytovateľom dobropisovaná (preplácaná).

 

Výroba energie pomocou slnka

  1. Fotovoltické moduly Vitovolt
  2. Solárne kolektory Vitosol
  3. Odpojovač prúdu (pri servisnom zásahu)
  4. Menič/usmerňovač prúdu
  5. Elektrometer vyrobeného prúdu
  6. Hlavný istič
  7. Verejná elektrická sieť
  8. Kondenzačné vykurovanie s multivalentným kombinovaným zásobníkom pre ohrev pitnej vody a   podporu vykurovania
  9. Čerpadlová stanica Solar -Divicon

solárna mapa Slovenska

 

 

Výrobca:
Viessmann, s.r.o.
Ivanska cesta 30/A
821 04 Bratislava
telefon: (02) 32 23 01 00
telefax: (02) 32 23 01 23

www.viessmann.sk

 

Dodávateľ a montáž:

OPIMUS s.r.o.

Žatevná 12

841 01 Bratislava

tel: 0908 748 041

www.opimus.sk