Čo potrebujete vedieť

Sedačky na mieru: Dizajn a pohodlie, ktoré v obchode nezoženiete

Sedacie súpravy sú srdcom domu. Veď v obývačke strávime za život viac ako 12 rokov – odpočívame tu, stretávame sa s priateľmi, užívame si voľný čas s rodinou. Práve preto si zaslúži výber sedačky viac pozornosti. Chcete mať istotu, že budete spokojní? Sedačka na mieru vás nadchne nielen dizajnom, ale aj svojim pohodlím.

Výroba na mieru vám umožní tráviť čas v interiéri, ktorý bude do bodky spĺňať vaše želania

Vyberáte sedačku? Dôležitý je komfort pri sedení

Veľa ľudí svoju budúcu sedačku vyberá iba podľa vzhľadu. To však je nie je správny postup. Veď sedačka nie je iba bytový doplnok, ale funkčný kus nábytku, ktorý budete používať každý deň. Preto by ste sa mali sústrediť aj na komfort sedenia. Záleží na mäkkosti sedákov, poťahovom materiáli aj tvare a rozmeroch sedákov.

Okrem sedacej súpravy si môžete nechať vyrobiť aj kreslá, taburet, stoličky a ďalší čalúnený nábytok.

Zákazková výroba nie je iba pre atypické byty

V obchodoch ale málokedy nájdeme takú pohovku, ktorá by spĺňala všetky tieto požiadavky. Ani vám sa nedarí nájsť tú ideálnu? Zvoľte cestu zákazkovej výroby. Sedačky na mieru sú vhodné nie len do mimoriadne luxusných alebo atypických interiérov. Zákazkovú výrobu si vyberajú aj rodiny, ktoré chcú pohodlie a komfort pre každého člena.

Zamilovali ste sa do nábytku na mieru? Obývačka nie je jediná miestnosť, ktorú takto môžete vybaviť.

Stačí aj náčrt, obrázok alebo fotografia

Čo to vlastne znamená nechať si spraviť sedaciu súpravu na mieru? Je to viac ako len úprava štandardného modelu sedačky alebo výber poťahových materiálov. Odborníci na sedacie súpravy vám sedačku vytvoria aj podľa nákresov, náčrtov, fotiek alebo obrázku. Ideálnu pohovku vám ale dokážu spraviť aj bez toho – stačí vaša fantázia a rozhovor o tom, čo od sedacej súpravy čakáte.
Dokonalosť v každom detaile – to je ručná práca skutočných majstrov v odbore.

Na mieru si môžete nechať spraviť čokoľvek – od klasickej cez koženú až po rohovú sedačku. Okrem toho sa dá takto vyrobiť aj iný čalúnený nábytok. K svojej pohovke si tak môžete obstarať aj kreslo, taburet alebo stoličky k jedálnemu stolu. Vďaka tomu príjemne zjednotíte celý interiér.


Slovenské sedačky – dokonalý komfort aj dizajn

Každá sedačka vyrobená na mieru je originál. Určite sa teda nestane, že takú nájdete aj na návšteve u susedov. Ide totiž o precíznu a náročnú ručnú výrobu, ktorú môžeme prirovnať k vytvoreniu obleku na mieru. Takáto výroba nemá ďaleko k umeleckej práci – na každom kuse je vidieť zručnosť, um aj technické know-how.


Nemusíte sa báť, že kupujete nábytok s neistým výsledkom. Kvalita použitého materiálu vám dá istotu, že si kupujete kus, na ktorom sa o pár mesiacov budete cítiť rovnako dobre ako prvý deň.